Skocz do zawartości

Regulamin ogólny [MTA - Forum - TeamSpeak - Discord]


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

logo_divcity.png

Regulamin ogólny serwera DivCity

1. Regulamin dotyczy wszystkich mediów związanych z serwerem DivCity, zatem jest związany nie tylko z serwerem MTA ale również dotyczy forum, TeamSpeaka i Discorda. Nie wątpimy w Waszą inteligencję, zatem zapewne będziecie wiedzieć, który punkt jest związany z grą, który z forum, a który dotyczy innych mediów lub kilku mediów jednocześnie.

2. GTA jest nasączone mocno klimatem gangsterskim, zatem nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której na chatach tekstowych / głosowych nie można przeklinać, a nawet czasem zarzucić czymś bardziej kwiecistym. Natomiast warto pamiętać, że wszystko ma swoje granice. Kto wyznacza te granice? Administracja serwera.

3. Obelgi / groźby gracza do gracza, administratora do gracza, gracza do administratora w kontekście gry [RP] są dozwolone. Przy pewnych zgłoszeniach administratorzy będą podejmować próbę zrozumienia kontekstu i tego czy na pewno dana sprawa dotyczy jedynie gry. Jeśli wystąpią znamiona groźby realnie skierowanej w osobę, a nie fabularnie w gracza, wówczas będą wyciągane konsekwencje w formie czasowego lub trwałego zablokowania konta w grze.

4. Obelgi / groźby gracza do gracza, administratora do gracza, gracza do administratora w kontekście innym niż gra [RP] są zabronione.

5. Administrator przyznający karę może zadecydować, czy kara będzie miała typ: Ostrzeżenia, Stałego / czasowego wykluczenia z serwera lub umieszczenia w wirtualnym więzieniu.

6. Administrator decyduje o długości danej kary, o ile kara ma typ czasowy.

7. Wykorzystywanie błędów gry jest zabronione.

8. Gracz znajdujący błąd ma obowiązek powiadomienia o tym administrację. Dotyczy to błędów wszelkiego rodzaju, czyli dotyczących wizualnych aspektów serwera jak i tych mechanicznych oraz dotyczących problemów z balansem w wybranym systemie / podsystemie / jakimkolwiek innym aspekcie gry.

9. Skargi na gracza / członka administracji można zgłaszać jedynie na na forum.

10. Spamowanie na chacie tekstowym jest zabronione.

11. Nadmierne pisanie Caps Lockiem jest zabronione, chyba, że w pewnym kontekście będzie miało uzasadnienie RP.

12. Administracja serwera DivCity zastrzega sobie prawo do możliwej modyfikacji regulaminu. W przypadku jakiejkolwiek zmiany będziemy informować w changelogu i/lub newsach.

13. Zabrania się reklamowania konkurencyjnych serwerów MTA, TeamSpeak, Discord i innych nie będących naszymi mediami.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 15.09.2021, 15:59

Autor: Danko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Danko zmienił(a) tytuł na Regulamin ogólny [MTA - Forum - TeamSpeak - Discord]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...